Szukaj:
 
  START arrow FIRMA
  21.01.2018.      
 
FIRMA
Informacje na temat MW Poland i grupy CLN PDF Drukuj Email
Grupa CLN
      
Grupa CLN należy do najważniejszych grup przemysłowych w Europie. Jest obecna na czterech kontynentach, w szesnastu krajach, posiada 54 zakłady produkcyjne i zatrudnia ponad 8600 pracowników. Łączny obrót grupy wynosi około 1,5 miliarda €. Głównym polem działalności grupy jest stal i wyroby ze stali.W ramach Grupy wyróżnia się 4 działy: CLN-SSC (półprodukty stalowe, blacha rolowana, centrum serwisowe), MW (felgi), MA (wytłoczki i elementy karoserii) oraz - najnowszy z nich - MFB (obróbka precyzyjna).
  
MW          
     
Firmy produkujące i sprzedające felgi przynależą do działu MW. Zakłady produkcyjne to m.in. MW Italia (CMR)-Turyn-Włochy, Gianetti Ruote-Mediolan-Włochy, MW Romania-Dragasani-Rumunia, MW Lublin (dawniej DEF)-Lublin-Polska. Do firm handlowych, tworzących coraz bardziej rozbudowaną sieć dystrybucji na rynkach wtórnych w Europie, należy m.in. MW Poland Sp. z o.o.
  
MW Poland              
      
MW Poland Sp. z o.o. utworzona została jako spółka-córka MW Italia (dawniej Magnetto Wheels) i rozpoczęła swoją działalność 1 stycznia 2007. Jesteśmy firmą, której główne zadanie to dystrybucja felg stalowych produkcji MW na rynku wtórnym w Polsce. Nasi pracownicy to niewielki ale sprawny zespół.
  
             

 
 
Dodaj do ulubionych
 
Gadu-Gadu Kontakt
Marek : 3768551
Bartek : 6967982
Marek:
Bartek:
  MW Poland Sp. z o.o.